Yapımcılar şikayetçi olmuştu: ‘Bir Düşüşün Anatomisi’ndeki köpek Messi 96. Oscar Ödülleri’nde

96’ncı Oscar Ödülleri, Los Angeles’ta bulunan Dolby Tiyatrosu’nda gerçekleşen törenle sahiplerini buluyor.

“Bir Düşüşün Anatomisi” filminde Snoop karakterini canlandıran köpek Messi, 96. Akademi Ödülleri’ndeki Oscar gösterisi öncesinde seyircilerin arasında oturdu.

YAPIMCI ŞİRKETLER ŞİKAYETÇİ OLDU

Altın Palmiye ödüllü “Bir Düşüşün Anatomisi” filminde Snoop karakterini canlandıran Messi, 12 Şubat’ta gerçekleşen Oscar adayları için düzenlenen yemeğe katılmış ve gecenin ilgi odağı olmuştu.

The Hollywood Reporter’in aktardığı habere göre, Oscar adayı olan filmlerin yapımcılığını üstlenen bazı şirketlerin Messi’nin davetteki varlığından şikayetçi olduğu ortaya çıktı. Şirketler Messi’nin numaralarının “Bir Düşüşün Anatomisi”ne haksız bir avantaj sağlayacağını öne sürdü.

‘GERÇEK BİR OYUNCU GİBİ ÇALIŞTI’

Messi’nin sahibi Laura Martín Clarín, border collie cinsi köpeğinin filmde gerçek bir oyuncu gibi çalıştığını ve çekimi saatler süren bazı sahnelerde yer aldığını açıkladı. Clarín, Messi’nin 22 gün boyunca çekimlerde yer aldığını belirterek, “Filmde hasta olduğu ve ilaç aldığı zehirlenme sahnesi çok fazla tekrar gerektirdi. Ve ayrıca filmin başlangıcı, çok uzun bir planın olduğu yer de aynı şekilde” ifadelerini kullandı.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x