Pınar Altuğ: Sahneye çıkarken dizlerim titriyor

Oyuncu Pınar Altuğ, geçtiğimiz günlerde Fişekhane’de gerçekleşen bir etkinliğe katılmıştı. Geçtiğimiz hafta özel bir doğum günü yaptığını dile getiren Pınar Altuğ, “Kızım Su, 15 yaşına geldi. Zaman çok çabuk geçiyor, daha dün kucağımdaydı” ifadelerini kullanmıştı.

“DÖRT YILDIR ARALIKLI ORUÇ TUTUYORUM”

Altuğ, formda görüntüsünün sırrını ise “Aslında bunu dört yıldır aralıklı oruç tutmaya borçluyum. Her gün 16 saat aç duruyorum, tabii spor da var” sözleriyle açıklamıştı.

“HAYATIM İÇİN ÇOK BÜYÜK YENİLİK”

Nişantaşı Citys’te alışveriş sonrası objektiflere yansıyan ünlü oyuncu, tiyatro yapmak ile dizi oyunculuğunun farklı şeyler olduğunu anlatıp “Benim hayatım için çok büyük yenilik, hiç bilmediğim ve yapmadığım bir şey. Beni de çok yadırgayan olduğunu düşünüyorum. Benim için büyük gurur aynı ama başardım” dedi.

“İZLEYENLER ‘VALLA OLMUŞ’ DİYORLAR”

“Emre Kınay ile oynuyorum sonuçta o güvenip beni dahil etti projeye” diyen Altuğ, “Onun güvenini boşa çıkarmamam önemliydi. İzleyenler ‘Valla olmuş’ diyorlar” şeklinde konuştu.

“DELİLİK ANINDA TİYATRO YAPMAYA KARAR VERDİM”

“Bir delilik anında tiyatro yapmaya karar verdim” diyen Pınar Altuğ, tiyatronun er meydanı olup olmadığı tartışmasıyla ilgili soruya ise “Teklif geldiğinde ‘Benim tiyatro sahnesinde ne işim var, deli miyim? Niye evimde oturmuyorum?’ diye söylendim.  Bence er meydanı. Yani dizlerim titriyor çıkarken” diye yanıt verdi. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x