Yeşim Salkım’dan Radara Yeni Takılan “Yatlı Katlı” Fenomen Şulemsi’ye Zehir Zemberek Sözler

Kara para aklama ve vergi kaçırma gibi iddialarla geçtiğimiz günlerde tutuklanan Dilan ve Engin Polat’ın ardından gözler lüks hayatlarını sosyal medyada doyasıya yaşayan diğer fenomenlere çevrildi. Yeşim Salkım, Polatlardan sonra mercek altına alınan fenomenlerden biri olan ‘Şulemsi’nin iddia edilen mal varlığına zehir zemberek sözlerle tepki verdi…

Dilan ve Engin Polat’ın kısacık bir sürede kavuştuğu servet zaman içerisinde tepki çekip MASAK’ın radarına takılınca ve çift birkaç gün önce kara para aklama ve vergi kaçırma gibi iddialarla tutuklanınca ortalık epey bir karıştı biliyorsunuz.

Şimdi gözler, aynı Dilan ve Engin Polat gibi uçlarda yaşadıkları hayatı ve çoğumuzun aklına hayaline sığmayacak servetlerini paylaşan diğer sosyal medya fenomenlerinde…

‘Şulemsi’ olarak tanınan Şule Kayatürk de onlardan biri.

Polatlardan sonra avukat Feyza Altun’un dikkatini çeken Şulemsi ve eşinin genç yaşta kazandığı servetin kaynağının nereden geldiği büyük bir merak konusu.

Çünkü görünüşlerinden tutun hayat standartlarına kadar büyük bir değişim geçiren çiftin herkesin dikkatini çeken lüks hayatı, Şulemsi ve Yasin’in de incelenmesi gereken isimler arasında olduğunu düşündürüyor.

Malum, 26 yaşındaki Şulemsi’nin tespit edilebilen varlıkları arasında 16 lüks villa, 28 daire, 1 helikopter, 173 iş yeri, 1 yat ve milyonlarla lira para olduğu iddia edildi.

Gerçi Şulemsi bu iddiaları yalanladığı ve “Düşünsenize gerçekmiş!” dediği paylaşımlarda bulundu.

Fakat yalanlamalara da çok alıştık şu son günlerde.

Engin ve Dilan Polat’ın tutuklandığı günden beri lüks detaylarla sarılmış hayatlarını gözümüze sokarak yaşayan tüm sosyal medya fenomenleri her şeyin sahte ve yalan olduğunu kanıtlamaya çalışıyor şimdilerde!

Şimdi dönelim asıl mevzuya… Hepimizin gündeminde olan bu abartı zengin sosyal medya fenomenlerini inceleme işini sadece sosyal medya kullanıcıları yapmıyor.

Aynı zamanda birçok ünlü de yaşanan bu kaosa tepki gösteriyor. Bir olay oldu mu yorumunu asla sakınmayan Yeşim Salkım da geçtiğimiz saatlerde kervana katıldı.

Salkım, Şulemsi’nin iddia edilen mal varlığının paylaşıldığı bir tweete zehir zemberek sözlerle cevap verdi…

“Vay arkadaş yeminle ben cenneti garantiledim bunları görünce alkol alıyorum, sigara içiyorum, kafam örtülü değil ama çok şükür çalmıyorum” dedi.

Ve bu sözleriyle de tepki çekti ?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x